PDASoft

Knižní čtvrtek 122.
Publikováno: Čtvrtek, 14.11. 2013 - 00:00:00
Téma: Články napříč platformami


Knižní čtvrtek

Po delší době jsem se rohodl poněkud oprášit jednu naší starší rubriku, kde jsme přinášeli informace o nových knižních titulech v elektronické podobě. Protože čas nakročil mílovými kroky a eBooky se staly ještě více populárními a masovějšími, než tomu bylo před lety, věřím, že vás tato staronová novinka mile potěší.Z prvního rande do postele

Šíra Radek

Toužili jste někdy po tom získat ženu z prvního rande přímo do postele? Není to nesplnitelný sen. Ba naopak, pokud víte, jak na to, a dáte si pozor na časté chyby, není to žádný problém.

PDF www.databook.cz

Zkrocení zlé ženy

Shakespeare William

Jedna z nejznámějších Shakespearových komedií vypráví o panovačné Kateřině, které se báli všichni krom mladíka Petrucia. Kniha, která je právem v povinné četbě. Tu si prostě MUSÍTE přečíst.

ePub 
mobi/Kindle 
PDF
www.databook.cz

Vesmírný mravenec

Henych Jiří

Vědci na Marsu objeví kometu z antihmoty a vynaleznou způsob, jak ji využít pro potřebu lidí. V naší společnosti však nevítězí dobré úmysly a chytří lidé, ale podvodníci. Jeden z nich kometu ukradne a vytvoří vesmírnou říši jen pro sebe a své známé.

PDF www.databook.cz

Návrat Sherlocka Holmese

Doyle Arthur Conan

Slavný detektiv opět suverénně řeší v napínavých povídkách záhadné případy.
Je to opět soubor brilantních logických dedukcí, které S.H. nad zdánlivě neřešitelnými případy předvádí. Čtenář je opět zaváděn do typicky anglického prostředí mezi představitele střední a vyšší anglické společnosti. Každý jednotlivý případ je mistrovsky vylíčen.

ePub 
mobi/Kindle 
PDF
www.databook.cz


Zdroj: www.databook.czTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5505