DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
28. listopadu 2022  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 255 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Recenze pro iOS: Představení aplikace Flipboard pro Apple iPad
Apple iPAD

Šikovný program, který automaticky sesbírá informace z Facebooku, Twitteru i běžných webových stránek, a poskytne je k pohodlnému čtení ve formě graficky přitažlivého magazínu.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Krátká recenze programu Noteshelf pro iOS
Apple iPhone

Pokud používáte iPAD a často si potřebujete rychle zaznamenat poznámky nebo postřehy pro jejich pozdější zpracování a vyhodnocení, mohla by vás zaujmout aplikace Noteshelf, která je pro tuto činnost zcela ideální.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Představení aplikace AccuWeather pro iPhone
Apple iPhone

Základní charakteristikou programu AccuWeather je jeho velmi pěkné uživatelské rozhraní, což se na první pohled může zdát jako nepodstatná záležitost, ale pokud program spouštíte několikrát denně, určitě to není zanedbatelné.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Recenze navigace CoPilot Live Premium pro iOS a Android
Software Android

Navigační řešení pro Android a iOS se již konečně dostaly ve srovnání se specializovanými přístroji typu TomTom na srovnatelnou funkční úroveň. Pokud k povedenému softwaru připočteme i stále se zvětšující displeje, přesnější GPS čipy a zvyšující se výkon, zjistíme, že v drtivé většině případů je využití chytrého telefonu díky jeho všestrannosti dokonce výhodnější.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Recenze rozšířené verze programu Trip Boss Travel Manager pro iPhone
Apple iPhone

Trip Boss je povedený program určený uživatelům, kteří tráví hodně času na cestách a veškeré potřebné údaje potřebují spravovat pro pozdější použití. Již tak zajímavé možnosti tohoto programu nyní rozšiřuje inovovaná verze Trip Boss Travel Manager. Ta oproti původní verzi nabídne itinerář, deník a správce výdajů a rozpočtů.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: První krátké zhodnocení Apple iOS 5 založené na praktických zkušenostech
Apple iPhone

Informace o novém Apple iOS 5 mezi uživateli vyvolali vlnu nadšení. Největší pozornost na sebe strhla integrace iCloud, spolu s ní byla ale představena celá řada dalších více či méně podstatných změn a vylepšení, která by ale ve výsledku mohla být ještě důležitější. Pojďme se na nové vlastnosti iOS 5 podívat o něco podrobněji.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Air Penguin  hra, která překonala i Angry Birds
Apple iPhone

Hry s nejrůznějšími ptačími opeřenci jsou v Apple App Store opravdu populární. Nejprve to byli Angry Birds, později je vystřídaly Tiny Wings a nyní se na výsluní dostávají Air Penguin společnosti Gamevil, kteří jsou v současné době nejprodávanější hrou nejenom ve Spojených státech, ale i v mnoha dalších zemích!

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Recenze kalendáře Week Cal pro iOS
Apple iPhone

Aplikace Week Cal je alternativa ke standardnímu systémovému kalendáři v iOS, která nabídne navíc několik praktických pohledů, řadu funkcí a možnosti si vše pohodlně přizpůsobit a nastavit. K dispozici je navíc za velmi příznivou cenu.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Jak hodnotí iPad 2 světová média
Autor: Petr_Benda
Apple iPAD

Už dnes jde iPad 2 do prodeje v Americe a zbytek světa včetně České republiky bude následovat 25. března, takže je vhodný čas na krátký přehled toho, jak jej hodnotí zahraniční média.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Recenze hry Scramble pro Apple iOS zařízení
Apple iPhone

Pamětníci se dočkali. Po mnoha letech si konečně mohou zahrát legendární hru Scramble známou ze zlaté éry herních automatů. Coby pilot vesmírné rakety se budete snažit bez nehod proletět vesmírem plným nejrůznějších nástrah a nebezpečí. Ačkoli to tak nemusí vypadat, hra je stále i po letech velmi přitažlivá a překonat svůj předchozí výsledek pro vás bude velkou výzvou, ke které se budete vracet.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Hry pro iOS - Zen! pro iPad
Autor: Petr_Benda
Apple iPAD
Game Logo

Pro iPad vyšla sympatická oddechovka Zen! inspirovaná klasickou hračkou pro děti a orientální tematikou.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Pět aplikací, které by neměly chybět na žádném iPhonu
Apple iPhone

Pro applovská smartphone řady iPhone jsou k dispozici tisíce nejrůznějších aplikací, některé jsou ale zkrátka lepší, než jiné. Tipy na pět z nich naleznete na následujících řádcích.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Jak na iPhone vymazat jednotlivé SMS zprávy, nikoli celé konverzace
Apple iPhone

iPhone podobně jako mnoho jiných moderních telefonů řadí zprávy za sebe formou rozhovorů, tak jak to známe např. z různých počítačových chatovacích programů. Co ale dělat v případě, že z tohoto rozhovoru chcete vymazat pouze některé zprávy, ale zbytek si chcete ponechat?

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Recenze hry Game Dev Story pro iOS
Apple iPhone

Game Dev Story pro iOS je na pohled jednoduchá hra pro iPhone, ve které dostanete na starost herní studio. Vaším úkolem je zajistit co finance, pracovníky, marketing a další záležitosti fungování společnosti, jejímž cílem je vydat hru a zpeněžit ji. V principu jednoduchá hra, která vás však upoutá na velmi dlouhou dobu.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Recenze pro iOS: Legendární Dungeon Hunter 2 nyní i pro iPhone!
Apple iPhone

Řada z vás si jistě ještě vzpomíná na dlouhé temné hodiny strávené s legendární hrou Dungeon Hunter. Pokud si chcete nostalgicky zavzpomínat, neváhejte a vyzkoušejte její novodobé ztvárnění pro iPhone a iPOD Touch. Hra zcela jistě zaujme u ty uživatele, kteří původní hrou již poznamenaní nejsou!

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Recenze programu yReader pro iOS
Apple iPhone

Zajímavá čtečka RSS kanálů pro Apple iPhone a další přístroje s iOS, která nabídne čtení článků v off-line režimu, možnost přizpůsobení písma nebo synchronizaci s Google Reader. Výhodou je také jednoduché ovládání a příjemné prostředí.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Apple iPAD podruhé
Apple iPhone

Protože se mi naskytla zajímavá pracovní příležitost spojená s používáním iPADu, rozhodl jsem se dát tomuto fenomenálnímu tabletu ještě jednu šanci. Když jsem jej zakoupil poprvé, nedokázal jsem pro něho najít vedle svého Macu Mini a iPhonu využití a do ruky jsem jej vždy vzal jen na několik málo minut. Brzy jsem jej tedy prodal a od té doby neviděl.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Jak iPAD změnil mé zažité zvyky
Apple iPAD

Zkušenosti s iOS jsem začal získávat z iPODu Touch a později a iPhonu 3GS. S oběma přístroji jsem byl hodně spokojený a pomalu jsem sledoval vznik a rozrůstající se nabídky App Store i postupné vylepšování samotného systému (který zpočátku rozhodně nebyl dokonalý). Po roce používání jsem však iPhone 3GS prodal a zakoupil BlackBerry Bold 9700. Při pohledu zpět musím přiznat, že to asi byla chyba. Dal jsem přednost klávesnici a dobré výdrži baterie, ale přišel jsem o velké množství skvělých aplikací a her.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Zahrajte si SimCity Deluxe i na iPADu
Apple iPAD

Pokud patříte mezi příznivce budovatelských strategií a vlastníte Apple iPAD, určitě by jste neměli přehlédnout novou hru inspirovanou klasikou všech klasik – totiž SimCity Deluxe z „dílny“ společnosti EA Games.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro iOS: Aplikace, které by ve vašem iPADu rozhodně neměly chybět
Apple iPhone

Počet iPADů mezi lidmi se rychle zvyšuje. Pokud patříte mezi tyto šťastlivce, možná uvítáte přehled aplikací a her, které rozhodně stojí alespoň za vyzkoušení.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

55 článků (3 stránek, 20 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:


Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Novinky na PDAsoft.cz
Aktuality | Archív aktualit |
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro iPAD2 skladem! více...
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro MacBook Air 13.3" skladem! více...
.: 04. 03. 2012 - Snížení cen baterií pro PDA a smartphony o 10-20%! Sledujte v našem eShopu! více...
Nové soubory | Free Recovery Software | FlushIt!.prc |

Kolik zbývá?

Pro začátečníky ...
Pro zacatecniky...

Anketa
Co vy a Samsung Galaxy S IV ?

Mám iPhone 4 a vystačím si
Mám iPhone 5 a neměnil bych
Mám Samsung Galaxy S III a zatím stačí
Toužím po něm
Nezajímá mne
Chtěl bych, ale nemám na něj
Chtěl bych a pilně šetřímVýsledky
Další ankety

Účastníků 79

Sudoku na každý den

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.43 sekund

RSS - články RSS - fórum